Preces atgriešana

Preču atgriešanas noteikumi ietver tiesību normas, kas izriet no Eiropas Parlamenta un Padomes Direktīvas 97/7/EK par patērētāju aizsardzību saistībā ar distances līgumiem un Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likumu”. Atbilstoši tiem, patērētājam ir tiesības atteikties no pirkšanas līguma 14 dienu laikā.

Termiņš sākas no datuma, kad prece ir piegādāta patērētājam. Atgriešanas tiesības neattiecas uz preci, kas izgatavota, ņemot vērā pasūtītāja personīgās vajadzības, vai kas izgatavota, balstoties uz pasūtītāja izvirzītajiem nosacījumiem.
Ja pircējs atsakās no pirkuma līguma, atgriežam samaksāto naudas summu pēc iespējas atrāk, taču ne vēlāk kā 14 dienas no atgrieztās preces saņemšanas brīža. Pircējam no pārdevēja saņemtā prece ir jāatgriež nekavējoties, taču ne vēlāk kā 14 dienas pēc iesnieguma par preces atgriešanu nosūtīšanas.

Lai atgrieztu preci nepieciešams:

Nosūtīt iesniegumu uz e-pasta adresi hello [@] muhoov.lv, kas satur sekojošu informāciju:

– atgriežamās vai pasūtītās preces nosaukums
– pasūtījuma noformēšanas datums
– preces saņemšanas datums
– pircēja vārds, uzvārds
– fotogrāfija ar preci (ja iespējams)
– pircēja kontaktinformācija

Atgriežamajai precei ir jābūt bez jebkādām lietošanas pazīmēm un oriģinālajā iepakojumā. Ja prece ir izņemta no iepakojuma, lai to aplūkotu, tā nedrīkst būt lietota, un tā ir jāpielaiko tāpat, kā to darītu, fiziski atrodoties veikalā.
No oriģināliepakojuma izņemtu preci nepieciešams iepakot no jauna tā, lai tā atgriešanas procesā netiktu bojāta.
Par preci samaksāto naudas summu atgriežam 14 dienu laikā ar bankas pārskatījumu uz kontu, kuru esat izmantojis pirkuma apmaksai.